Przejdź do treści

LEKARZ DENTYSTA | PRAWNIK | POŚREDNIK UBEZPIECZENIOWY

MILENA DELIJEWSKA

Jako lekarz dentysta wiem, jak ważne w naszym zawodzie jest poczucie bezpieczeństwa w świetle rosnącej roszczeniowości pacjentów.

Jako prawnik natomiast widzę, że nie mamy realnej możliwości zapobiec próbom pociągania nas do odpowiedzialności cywilnej przez pacjentów – zawsze mają taką możliwość; wezwać nas do zapłaty odszkodowania, zadośćuczynienia, zarzucić nieprawidłowości
w leczeniu. Moim celem od lat jest minimalizowanie ryzyka związanego z wykonywaniem naszego zawodu poprzez dostarczanie Państwu skutecznych i uszytych na miarę rozwiązań prawnych, w tym także w zakresie ubezpieczeń. 

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej musi być właśnie jak buty uszyte na miarę; w pełni dopasowane do naszych potrzeb, rodzaju prowadzonej działalności leczniczej i zakresu świadczonych przez nas usług, zapewniając adekwatną do zagrożeń ochronę.

W dążeniu do zaspokojenia Państwa potrzeb w zakresie ubezpieczeń nie tylko starannie dopasowuję do nich ofertę jednego z największych ubezpieczycieli majątkowych na świecie, firmy Allianz, ale także podnoszę Państwa świadomość w zakresie bezpieczeństwa prawnego w wykonywaniu zawodu poprzez regularnie organizowane i dedykowane wyłącznie moim klientom szkolenia online.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i współpracy!

Milena Delijewska

pośrednik ubezpieczeniowy nr KNF 11250421/A
lekarz dentysta | prawnik

Kupuj, wznawiaj i obsługuj swoje ubezpieczenie bez wychodzenia z domu.